Reklama Toyota

Skakali po radiowozach, robili sobie zdjęcia i wrzucili je na facebooka. Teraz grozi im więzienie (ZDJĘCIA)

Skakali po radiowozach i robili sobie zdjęcia

Policjanci z Ozimka (woj. opolskie) zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu strzeleckiego, którzy skakali po radiowozach. Zrobili zdjęcia i wrzucili je na facebooka. Tak chcieli zaimponować swoim znajomym. Teraz za uszkodzenie mienia grożą im kary do 5 lat więzienia.

Na ślad chuliganów policjanci z Ozimka natrafili przeglądając facebooka. Na zdjęciach rozpoznali posterunek w Turawie, gdzie w sezonie letnim służbę pełnią policyjni wodniacy. Przy budynku zaparkowane były oznakowane radiowozy.

I nic w tym zaskakującego, gdyby nie fakt, że na dachu radiowozu siedział młody mężczyzna, a drugi pozował na jego tyle. Nastolatkowie postanowili zrobić pamiątkowe selfie niszcząc przy tym karoserię kolejnego samochodu. Skakali też po dachu radiowozu.

Swoje wyczyny młodzi mieszkańcy powiatu strzeleckiego wrzucili portalu społecznościowym zamieszczając przy tym wulgarne komentarze.

Na trop 18 i 19-latka szybko trafili policjanci z komisariatu w Ozimku. Wandale byli zdziwieni widokiem policjantów w swoich domach. Młodzi ludzie usłyszeli po dwa zarzuty uszkodzenia mienia, do których się przyznali. Jak ustalili policjanci, obaj w miniony weekend wypoczywali na jeziorach turawskich i w taki sposób postanowili upamiętnić letni wypoczynek.

Straty jakie spowodowali wyceniono na ok. 3 tys. zł. Za uszkodzenie mienia grożą im kary do 5 lat więzienia.

Poprzedni artykułTragedia w gospodarstwie. Przyczepa zmiażdżyła rolnika. Mężczyzna nie żyje (ZDJĘCIA)
Następny artykułKoszmarny wypadek. Auto uderzyło w drzewo. Dwie osoby zginęły na miejscu (ZDJĘCIA)