Reklama Toyota

Sebastian M. zatrzymany na lotnisku w Dubaju. Chodzi o wypadek, w którym spłonęła rodzina

Na lotnisku w Dubaju został zatrzymany poszukiwany Sebastian M.

W środę, 4 października, na lotnisku w Dubaju został zatrzymany poszukiwany Sebastian M. Próbował wylecieć z Dubaju posługując się sfałszowanym niemieckim paszportem.

Za Sebastianem M. został wydany wydano list gończy. 32-latek ostatnio mieszkał w Łodzi. List gończy wydała Prokurata Okręgowa w Piotrkowie Trybunalskim. Jest poszukiwany za spowodowanie śmiertelnego wypadku, w którym zginęły trzy osoby, w tym dziecko.

Jadąc BMW z prędkości 253 km/h uderzył w kię, która stanęła w płomieniach. Rodzina zginęła w płomieniach.

Do tragedii doszło, 16 września, około godziny 20:00 na 339 km drogi A1 na wysokości miejscowości Sierosław. Policja informuje, że prowadzone jest śledztwo przez Prokuraturę Rejonową w Piotrkowie Trybunalskim, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności zdarzenia.

Poszukiwany Sebastian M. prowadził BMW jadąc z prędkością nie mniejszą niż 253 km/h, w miejscu, gdzie obowiązywała dozwolona prędkość 120 km/h. Nie dostosował prędkości kierowanego przez siebie pojazdu do panujących warunków ruchu oraz nie zachował odpowiedniej, bezpiecznej odległości od poruszającego się przed nim w tym samym kierunku samochodu osobowego marki Kia Proceed.

Sebastian M. uderzył w tył kii. Po uderzeniu kia zapaliła się. Samochód całkowicie spłonął. Kia jechała rodzina. Kierujący autem, jego żona oraz ich dziecko spłonęli w aucie.

Sebastian M. jest poszukiwany za spowodowanie śmiertelnego wypadku. Prokuratura w wydanym liście wzywa każdego, kto zna miejsce pobytu poszukiwanego Sebastiana Majtczaka do zawiadomienia o tym policji lub prokuratora. Za ukrywanie lub pomoc w ucieczce grozi kara do 5 lat więzienia.

Poprzedni artykułPijany 18-latek ukradł autobus i zrobił nim demolkę. Zrywał linie energetyczne, taranował bramy i auta (FILM)
Następny artykułUwaga. Mięso skażone salmonellą w znanej sieci marketów