Sabina zaginęła 12 lat temu. Policja wznowiła poszukiwania w terenie (ZDJĘCIA)

Co sie stało z Sabiną?

Od zaginięcia Sabiny Konradt minęło prawie 12 lat. Do chwili obecnej nie udało się ustalić przyczyny oraz okoliczności w jakich zaginęła mieszkanka Wiązowa. Dziś miałaby 37 lat. Policjanci kontynuują działania poszukiwawcze kobiety. Przy wykorzystaniu psa tropiącego prowadzili działania w kilku precyzyjnie dobranych miejscach. Początkowy etap poszukiwań koncentrował się na lądzie, następnie gruntownej kontroli został poddany dolny odcinek rzeki Oława.

Policjanci prowadząc działania śledcze przy wykorzystaniu nowych technik jak również tych dostępnych i sprawdzonych kontynuują  działania poszukiwawcze Sabiny Konradt.

W minioną środę 31 maja, policjanci rożnych pionów Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie wsparci policjantami z ościennego powiatu, tym razem przy wykorzystaniu psa tropiącego prowadzili działania w kilku precyzyjnie dobranych miejscach na terenie gm. Wiązów.

Rejon ten był już dokładnie przeszukiwany jeszcze w 2011 r. tuż po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu kobiety. Jednak tym razem początkowy etap poszukiwań koncentrował się na lądzie, następnie gruntownej kontroli został poddany dolny odcinek rzeki Oława.
I choć od zaginięcia Sabiny Konradt minęło tyle lat, to w dalszym ciągu zagadka jej zaginięcia nie została rozwiązana. Kobieta uznana za zaginioną nadal jest poszukiwana.

Zaginęła 12 lat temu

Kobieta ostatni raz widziana była w miejscu zamieszkania, 1 sierpnia 2011 r., o godz. 16: 00. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania.  W chwili zaginięcia miała około 170 cm, sylwetkę szczupłą, włosy koloru ciemny blond (farbowane proste długości do ramion), twarz okrągła, uszy małe przylegające, nos mały.

Na barku i przedramieniu prawym ma bliznę po oparzeniu. W chwili zaginięcia ubrana w spodnie typu jeans koloru granatowego, bluzę koloru czerwonego, polar koloru różowego, buty sportowe koloru pomarańczowego.

Policja wznowiła poszukiwania

Policjanci zwracają się z prośbą do każdego, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat zaginionej. Wszelkie informacje dotyczące zaginionej i jej obecnego miejsca pobytu prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie tel. 47 87 232 17, Oficera Dyżurnego tel. 47 87 232 00 i 47 87 232 22 lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji.

Poprzedni artykułMężczyzna ze zdjęcia jest poszukiwany przez policję
Następny artykułVolkswagen roztrzaskał się na drzewie. Kierowca zginął (zdjęcia)