Reklama samochody.pl

Rzeź w samochodzie. Dźgała byłego męża nożami. Przygotowała się do zabójstwa 

Kobieta zaatakował w samochodzie swojego byłego męża. Zadawała mu ciosy dwoma nożami. Miał też ukryte inne noże. Pomimo kilku ciosów nożem mężczyźnie udało się uciec, a 47-lartka została zatrzymana. Kobiecie grozi teraz kara nawet dożywotniego więzienia.

Do makabrycznego zdarzenia doszło w czwartek, 25 maja, w Karczmiskach (woj. lubelskie). Z ustaleń policjantów wynika, że kobieta wieczorem spotkała się z mężem w samochodzie. Od pewnego czasu już z nim nie mieszkała.

Gdy mąż przesiadł się na fotel kierowcy 47-latka chwyciła za ukryty wcześniej nóż i zaczęła zadawać ciosy w okolice szyi. Po chwili sięgnęła po kolejny nóż. Krwawiącemu mężczyźnie, pomimo kilku otrzymanych ciosów udało się uciec z samochodu.

Na miejsce została wezwana policja. Kobiety został zatrzymana. Okazało się, że przygotowała się do zabójstwa. Policjanci w schowkach i pod siedzeniami w samochodzie znaleźli ukryte inne noże.

47-latka została doprowadzona do prokuratury rejonowej w Opolu Lubelskim. Usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Decyzja sadu została aresztowana tymczasowo na trzy miesiące. Za usiłowanie zabójstwa grozi jej kara 25 lat więzienia lub nawet dożywotnie pozbawienie wolności.

Poprzedni artykułZablokowana autostrada A2 w okolicach Poznania
Następny artykułWybuch bomby w Lesznie. Dużo osób rannych i śmiertelnych (zdjęcia)