Wielkopolska 112
  • Strona główna
  • Poznań
  • Kalisz
  • Konin
  • Leszno
  • Wiadomości
    • Więcej
      • Chodzież
      • Czarnków
      • Gostyń
      • Grodzisk Wlkp.
      • Kargowa
      • Kępno
      • Międzychód
      • Nowy Tomyśl
      • Oborniki
      • Ostrzeszów
      • Pleszew
      • Słupca
      • Szamotuły
      • Wolsztyn
      • Złotów
    • Gniezno
    • Jarocin
    • Koło
    • Kościan
    • Krotoszyn
    • Ostrów Wlkp.
    • Piła
    • Rawicz
    • Śrem
    • Środa Wlkp.
    • Turek
    • Wągrowiec
    • Września
    • Wschowa
Reading: Przebadano 726 kierowców. Czterech kierowało pojazdami na podwójnym gazie
Udostępnij
Wielkopolska 112Wielkopolska 112
Font ResizerAa
Search
Follow US
© 2022 Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Wielkopolska 112 > Wiadomości > Grodzisk Wlkp. > Przebadano 726 kierowców. Czterech kierowało pojazdami na podwójnym gazie
Grodzisk Wlkp.

Przebadano 726 kierowców. Czterech kierowało pojazdami na podwójnym gazie

Ostatnia aktualizacja 2 lutego 2023 08:05
Opublikowano 2 lutego 2023
Udostępnij
Udostępnij

30 stycznia br. od wczesnych godzin porannych policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wlkp. wraz z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Rakoniewicach przeprowadzili akcje „Trzeźwy poranek”. Przebadano 726 kierowców.

Działania przeprowadzone zostały głównie na terenie miejscowości Rakoniewice. Policjanci o godz. 5:35 na ul. Nowotomyskiej zatrzymali do kontroli kierowcę toyoty. Badanie trzeźwości u 43-letniego mężczyzny wykazało 0,56 promila alkoholu w organizmie.

Kolejnego kierowcę na „podwójnym gazie” funkcjonariusze zatrzymali o godzinie 5:50 na ul. Pocztowej. Mieszkaniec powiatu wolsztyńskiego, kierował oplem mając 0,29 promila w organizmie.

Podczas działań o godzinie 7:10 na ul. Krystyny policjanci skontrolowali trzeźwość kierującego audi. 62-letni mieszkaniec powiatu grodziskiego wydmuchał 0,27 promila.

- Reklama -

Badaniu trzeźwości poddano również kierowcę samochodu marki renault, który o godzinie 7:20 jechał ul. Wielichowską. Badanie trzeźwości u 25-latka wykazało, że w organizmie mężczyzny jest 0,54 promila.

Mężczyznom zatrzymano prawo jazdy. Kierowcy odpowiedzą za swoje postępowanie przed sądem.

TAGGED:czterech pijanychGrodzisk Wielkopolskitrzeźwy poranek
Udostępnij ten artykuł
Facebook Email Copy Link
Udostępnij
Poprzedni artykuł Ostrzeżenie! Gwałtowny wiatr w naszym województwie!
Następny artykuł Dramat w Kaliszu.Mężczyzna został wciągnięty w tokarkę. Nie żyje (zdjęcia)
- Reklama -

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Zaginiona mieszkanka Chorzemina odnaleziona

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 43-letniej Agnieszki z Chorzemina. Została odnaleziona

0 min czytania
Zaginęła Agnieszka Kaczmarek z Chorzemina

Policjanci poszukują zaginionej mieszkanki Chorzemina, Agnieszki Kaczmarek lat 42. Kobieta mierzy 160…

1 min czytania

Może Ciebie zainteresować

Grodzisk Wlkp.

Groźny wypadek na DK32. Kierowca skody w poważnym stanie został zabrany do szpitala (ZDJĘCJA,WIDEO)

Wczoraj, 5 lutego na drodze krajowej numer 32 w kierunku Poznania doszło do poważnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych.…

1 min czytania
Grodzisk Wlkp.

Matiz roztrzaskał się o drzewo. Strażacy wycinali kobietę z rozbitego samochodu (ZDJĘCIA)

W sobotę, 2 stycznia około godziny 15.00 dyżurny straży pożarnej w Grodzisku Wielkopolskim dostał ,zgłoszenie o wypadku w miejscowości Plastowo.…

1 min czytania
Bez kategorii

Peugeotem wjechał w salon fryzjerski. Chciał mieć szybką wizytę??

W powiecie grodziskim samochód osobowy wjechał w budynek salonu fryzjerskiego.  Wszystko wydarzyło się w sobotę 21 stycznia około godziny 15:00…

1 min czytania
Grodzisk Wlkp.

Pożar kurnika w Wielichowie. Straty są duże (ZDJĘCIA)

Na blisko 400 tysięcy złotych oszacowano straty po wcześniejszym pożarze w miejscowości Wielichowa Wieś. W środę 26 lipca około godziny…

1 min czytania
Wielkopolska 112

© 2025 – Wielkopolska 112, Wszelkie prawa zastrzeżone | hvln.pl

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?