Reklama Toyota

Próba porwania dziecka z przedszkola w Poznaniu. Policja publikuje wizerunek

Próba porwania dziecka z przedszkola w Poznaniu

Policjanci z Komisariatu Poznań-Północ prowadzą postępowanie w sprawie próby uprowadzenia dziecka. Publikują wizerunek poszukiwanego mężczyzny.

Do zdarzenia doszło, 18 października. Do jednego z przedszkoli na terenie miasta przyszedł nieznany mężczyzna i chciał odebrać dziecko wskazując je z imienia i nazwiska. Nie był jednak na liście osób upoważnionych do jego odbioru. Dziecko zostało w przedszkolu, a o mężczyźnie zaalarmowano policję.

Z uprowadzeniem dziecka może mieć związek mężczyzna w wieku ok. 40 lat, 180 cm wzrostu, mówiący po polsku ze wschodnim akcentem. W dniu zdarzenia był ubrany w czapkę z daszkiem, czarne spodnie dresowe, pikowaną zielono-granatową kurtkę, sportowe buty. Przyjechał na hulajnodze elektrycznej.

Policjanci zajmujący się tą sprawą nie wykluczają, że to zdarzenie może mieć związek z konfliktem pomiędzy rodzicami dziecka.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają istotne informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 77 146 11/12 lub 112.

Poprzedni artykułUwaga! Będzie silnie wiać
Następny artykułSzok. Zabójstwo młodej kobiety. Sprawca prawdopodobnie to były partner