Reklama samochody.pl

Poważny wypadek w pracy.Kobieta w ciężkim stanie

W czwartkowy ranek w Gminie Kamieniec w powiecie grodziskim doszło do poważnego wypadku w pracy. Interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wszystko wydarzyło się w czwartek 4 sierpnia około godziny 9:20. Wówczas to grodziskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, że w miejscowości Wabiewo doszło do wypadku na terenie jednej z firm.

Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Grodziska Wielkopolskiego, ochotników z OSP Kamieniec, zespół ratownictwa medycznego i policję. Konieczne okazało się również zadysponowanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W chwili dojazdu na miejsce pierwszych służb ranna kobieta była przytomna. Działania strażaków polegały na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy,  zabezpieczeniu miejsca lądowania śmigłowca oraz przetransportowaniu kobiety do śmigłowca.

Jak informuje portal wlkp111.pl Justyna Suchocka Rzecznik Prasowy LPRa – 57-letnia kobieta doznała urazu kończyn dolnych. Zostały one przygniecione przez koparkę.

Kobieta drogą lotniczą została przetransportowana do szpitala. Wszystkie okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

Poprzedni artykułPotężny pożar hali na wysypisku śmieci. W akcji aż 14 zastępów
Następny artykułTragiczny wypadek na polu. Prasa oderwała rolnikowi rękę