Reklama samochody.pl

Poważny wypadek w Gnieźnie. Dwie osoby ranne (ZDJĘCIA, WIDEO)

Do poważnego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w sobotnie, późne popołudnie na ul. Gdańskiej w Gnieźnie.

Do zdarzenia doszło 29 października, chwilę przed godziną 17 na prostym odcinku ul. Gdańskiej, na wysokości sklepu Castorama. Miało tam miejsce czołowe zderzenie motocykla z samochodem dostawczym, które akurat skręcało w kierunku parkingu. W wyniku tego motocykl odbił się od auta i uderzył następnie w jadącą prawą stroną drogi rowerzystkę. Pierwszej pomocy poszkodowanym udzieliły przypadkowe osoby.

Na miejsce zadysponowano zastępy JRG Gniezno, które po dotarciu zabezpieczyły rejon zdarzenia oraz udzieliły pomocy poszkodowanym. Kierujący motocyklem odniósł poważne obrażenia ciała, w tym złamania i po opatrzeniu został przetransportowany karetką do szpitala.

Rowerzystka odniosła obrażenia głowy i również została przewieziona przez zespół ratownictwa medycznego na dalsze badania. W trakcie prowadzonych działań pomocy trzeba było udzielić także kierującemu samochodem dostawczym, który źle się poczuł.

Na czas prowadzonych działań droga została zablokowana, ale ruch prowadzono przez pobliski parking. Okoliczności wypadku ustali policja.

Źródło.Gniezno24.com

Poprzedni artykułAuto spłonęło doszczętnie. Strażacy walczyli z pożarem (ZDJĘCIA)
Następny artykułŚmierć we mgle. Wszedł na jezdnię bez odblasków. Zginął na miejscu