Reklama Toyota

Poważny wypadek. Auto uderzyło w drzewo. Pasażerka ciężko ranna. Lądował LPR (ZDJĘCIA)

foto. OSP Czempiń

Pasażerka Matiza została ciężko ranna. Na miejsce konieczne było wezwanie Śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował ją do szpitala.

Do poważnie wyglądającego wypadku doszło w czwartek 15 lutego kilka minut przed godziną 16:00. Wówczas to kościańskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na trasie pomiędzy miejscowościami Czempiń – Borowo.

Na miejsce niezwłocznie zadysponowano strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Kościana, ochotników z Czempinia, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego (Kościan, Czempiń), dwa patrole Policji oraz Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowe Ratownik #9.

Kierujący pojazdem Daewoo Matiz, 60 letni mieszkaniec Gminy Czempiń z nieustalonej na chwilę obecną przyczyny zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo – mówi dla portalu wlkp112.pl Jarosław Lemański, z kościańskiej policji

Mężczyzna w wyniku zdarzenia doznał urazu ręki i został przetransportowany do szpitala. Podróżował wraz z 58-letnią kobietą mieszkanką Gminy Czempiń, która w wyniku zdarzenia doznała ciężkich obrażeń i została przetransportowana LPR do szpitala w Poznaniu – dodaje Lemański

Trwa ustalanie wszystkich okoliczności zdarzenia.

 

foto. KPP Kościan oraz OSP Czempiń

 

Poprzedni artykułBezduszny kłusownik zabijał zwierzęta zastawiając wnyki. Ginęły w męczarniach. Sam wpadł w zasadzkę
Następny artykułMakabryczny wypadek. Jedna osoba zginęła. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)