Potworny wypadek podczas prac polowych. Przygniótł go ciągnik. Mężczyzna zginął na miejscu (zdjęcia)

Zjeżdżając ze wzniesienia ciągnikiem rolniczym 78-latek stracił nad nim kontrolę. Ratując się przed wywróceniem traktora zeskoczył z niego, niestety tak niefortunnie, że pojazd go przygniótł. W wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

Wczoraj 5.06 w godzinach popołudniowych dyspozytor numeru alarmowego został powiadomiony o wypadku podczas prac polowych w Lubince. Na miejsce skierowano zespoły ratownictwa medycznego, strażaków oraz policjantów. Ratownicy, którzy przyjechali na miejsce nie byli w stanie uratować mężczyzny, który zmarł w wyniku poniesionych obrażeń wewnętrznych. Policjanci podczas rozmowy z osobami mającymi informację w sprawie ustalili, że 78-latek podczas zjeżdżania ze wzniesienia, ciągnąc za traktorem przyczepę z sianem stracił kontrolę na kierowanym zespołem pojazdów. Ciągnik rolniczy przewrócił się i przygniótł zeskakującego z niego kierowcę.

W związku ze śmiertelnym wypadkiem na miejsce skierowani zostali policjanci z zespołu dochodzeniowo-śledczego, którzy wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora rejonowego.

Postępowanie w związku ze śmiercią mężczyzny przeprowadzą policjanci z Komisariatu Policji Tarnów-Zachód

Poprzedni artykułGroźny pożar kamienicy w Radomiu. Na miejscu duże utrudnienia
Następny artykułFala wciągnęła mężczyznę na dno! Trwa walka o jego życie