Potrącenie w Koninie. Ranna dziewczynka trafiła do szpitala

Do potrącenia dziewczynki na przejściu doszło w Koninie na ulicy Kolskiej w czwartek , 21 września. Dziewczynkę potrącił kierujący samochodem dostawczy typu bus.

Wszystko wydarzyło się przed godziną 8:00 rano w okolicach Szkoły Podstawowej. Dziewczynka prawdopodobnie w chwili zdarzenia szła do szkoły. Niestety do niej nie dotarła. Na miejsce bardzo szybko dotarła policja oraz zespół ratownictwa medycznego.
14-letnia dziewczynka z obrażeniami ciała została zabrana do szpitala.
Z ustaleń policji wynika, że 31-letni mieszkaniec Konina kierując pojazdem typu bus nie ustąpił pierwszeństwa na oznakowanym przejściu dla pieszych 14-letniej dziewczynce doprowadzając do zderzenia. Dziewczynka z obrażeniami ciała– urazem nogi- zabrana została do szpitala, kierujący trzeźwy. Odpowie za wypadek drogowy z art.177KK. W związku ze zdarzeniem sprawcy wypadku zatrzymano prawo jazdy.
Byłeś/aś świadkiem zdarzenia i posiadasz film lub zdjęcie? Wyślij go do Nas na adres e-mail wielkopolskanasygnale112@wp.pl lub w wiadomości na naszym profilu na Facebooku wielkopolska na sygnale 112 i twórz razem z nami portal WLKP112.PL
Poprzedni artykułBrutalne zabójstwo w Sulęcinie. Kobieta widelcem zadźgała partnera
Następny artykułDramat. Dziecko wypadło z balkonu. Lądował śmigłowiec LPR