Reklama Toyota

Pomóż Nikoli spokojnie żyć!

13-letnia Nikola z małej wsi Skrzetusz (gmina Ryczywół,województwo wielkopolskie) przeżyła już wiele dramatów i rozczarowań, a przyszłość nie rysuje się w różowych barwach. Kiedy jej mama poważnie zachorowała, ojciec zostawił rodzinę. Po śmierci pani Danuty odrzucił spadek. W całości przyjęła go Nikola. Wówczas okazało się, że jej rodzice wzięli 60 tys. zł pożyczki. Babci dziecka, która jest jej opiekunem prawnym (ojcu zostały odebrane prawa rodzicielskie) nie stać, by spłacać dług, który urósł już do 90 tys. zł.

Sytuację Nikoli i jej babci dokładnie przedstawiła Małgorzata Frydrych w programie „Interwencja”, który został wyemitowany 24 kwietnia br. na antenie telewizji Polsat.

Link do reportażu https://interwencja.polsatnews.pl/reportaz/2020-04-24/po-smierci-mamy-13-latka-tonie-w-dlugach-ojciec-umywa-rece/

Zmobilizujmy się wszyscy i dajmy Nikoli szansę na dalsze spokojne życie, bez długów i obaw, że za chwilę straci rodzinny dom. Pieniądze z tej zbiórki, zostaną przekazane babci Nikoli, aby mogła w całości spłacić kredyt, z którym zostawił dziewczynkę ojciec.

Pełnomocnictwo do prowadzenia zrzutki otrzymaliśmy od pani Janiny Szymkowiak- babci Nikoli.

Link do zrzutki zrzutka.pl/x5tnaj

Poprzedni artykułŚmiertelny wypadek pod Lesznem. Nie żyje kierowca auta dostawczego [ZDJĘCIA]
Następny artykuł114km/h w terenie zabudowanym. Kierująca straciła prawo jazdy na 3 miesiące