Reklama samochody.pl

Policjant na motocyklu wbił się w samochód. 42-latek zginął na miejscu (ZDJĘCIA)

W wypadku zginął policjant z KMP w Radomiu st. sierż. Mariusz Bogucki.

Do tragedii doszło tragedia w miejscowości Modrzejowice. 42-latek jadąc motocyklem uderzy chryslera. Motocyklista mimo reanimacji nie miał szans. Zmarł na miejscu. To policjant z komendy miejskiej w Radomiu.

Do tragicznego wypadku doszło w środę, 13 września, na drodze krajowej 9. Motocyklista uderzył w Chryslera.

Na miejsce dojechały służby ratunkowe. Druh Mateusz z OSP w Ćmielowie razem ze swoją dziewczyną Angeliką zaczęli reanimować motocyklistę wspólnie z osobami na miejscu zdarzenia. Ich walka o życie 42-latka trwała około 10 minut. Potem zastęp OSP Skaryszew przejął działania ratownicze. Niestety nie udało się. Motocyklista zmarł.

Spoczywaj w pokoju, kolego… W wypadku zginął policjant z KMP w Radomiu  st. sierż. Mariusz Bogucki. – Rodzinie, bliskim, przyjaciołom oraz znajomym kondolencje i wyrazy współczucia z powodu śmierci w imieniu policjantów i pracowników Policji składa kierownictwo Polskiej Policji – czytamy na stronie komendy.

St. sierż. Bogucki służbę w policji rozpoczął w marcu 2019 roku, jako funkcjonariusz Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie, a następnie od kwietnia 2023 roku, jako funkcjonariusz Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Poprzedni artykułCo za śmieciara. Wór z odpadkami wyrzuciła w centrum miasta i odjechała
Następny artykułZatrzymał się, żeby… przywitać z policjantami. Był pijany