Reklama samochody.pl

Policjanci z Komisariatu Wodnego Policji w Poznaniu dostali nowy oznakowany radiowóz (ZDJĘCIA)

SONY DSC

Policjanci z Komisariatu Wodnego Policji w Poznaniu dostali nowy oznakowany radiowóz. Terenowy Ford Ranger pozwala im sprawnie przemieszczać się w trudnym terenie. Samochód został zakupiony dzięki dofinansowaniu Marszałka Województwa Wielkopolskiego oraz ze środków budżetowych Policji.

Policjanci z Komisariatu Wodnego Policji w Poznaniu dostali nowy samochód. Oznakowany Ford Ranger ma automatyczną szkrzynię biegów, silnik o mocy 213 KM i o pojemności 2 litrów. Radiowóz ma napęd na 4 koła i bardzo dobre właściwości terenowe, zapewniające kierującemu kontrolę w każdych warunkach.

Dzięki nowemu pickupowi policjanci mogą sprawnie przemieszczać się w trudnym terenie, szczególnie z jednego akwenu na drugi. Samochód może holować łodzie używane w codziennej służbie przez wodniaków i z powodzeniem je wodować.

Nowy radiowóz został zakupiony dzięki dofinansowaniu Marszałka Województwa Wielkopolskiego oraz ze środków budżetowych Policji. Jest on znacznym wzmocnieniem technicznym funkcjonariuszy w codziennej służbie, co bezpośrednio wpłynie na wzrost bezpieczeństwa mieszkańców Wielkopolski.

Poprzedni artykułTragedia w Kaliszu. 29-latek wypadł z okna na 8 piętrze. Czy to było samobójstwo?
Następny artykułPożar w Siekówku. Spłonęły dwa auta. Straty są ogromne (ZDJĘCIA)