Reklama Toyota

Policjanci na motocyklach jechali alarmowo do zdarzenia. Doszło do wypadku Dwóch policjantów w trafiło do szpitala (ZDJĘCIA)

Dwóch policjantów zostało rannych po wypadku, do którego doszło w Kościanie.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek 17 października po godzinie 16:00 na skrzyżowaniu ulic Gostyńskiej i Składkowej Kościanie. Na miejsce natychmiast przybyły wozy strażackie, policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Według ustaleń, dwóch funkcjonariuszy kościańskiej policji jechało alarmowo ul. Gostyńską w Kościanie na zdarzenie drogowe. Na skrzyżowaniu z ul. Składowej doszło do zderzenia obu motocykli z samochodem marki dacia, którym podróżował 44-letni mieszkaniec Kościana. Jeden z motocykli uderzony został w bok, w wyniku czego kierujący nim policjant stracił panowanie, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w samochód marki audi, którym podróżował 56-letni mieszkaniec Gminy Kościan. Drugi z motocykli uderzył w bok dacii. Wiadomo, że w chwili zdarzenia wszyscy uczestnicy byli trzeźwi.

Jeden z policjantów wczoraj wyszedł ze szpitala. Natomiast drugi został na obserwacji, lecz jego obrażenia są poniżej dni siedmiu.

Foto. Piotr Pewiński (ekościan.eu)

Poprzedni artykułWjechała autem do sklepu.. chciała zrobić szybkie zakupy?
Następny artykułPoważny wypadek w powiecie śremskim. Leci Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego