Reklama samochody.pl

Podwójna tragedia. Nie żyją dwie młode osoby (ZDJĘCIA)

foto. PSP Kalisz

Dwie młode osoby zginęły po strasznym wypadku do jakiego doszło w powiecie kaliskim. 

Dramat rozegrał się około godziny 18:00 na drodze wojewódzkiej numer 442 w miejscowości Łaszków. Wówczas to kaliskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego. Na miejsce niezwłocznie zadysponowano łącznie siedem zastępów straży pożarnej, policję oraz zespoły ratownictwa medycznego.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, ewakuacji osób poszkodowanych, udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy, blokadzie drogi oraz neutralizacji wycieków – mówi dla portalu wlkp112.pl Jakub Pietrzak, z kaliskiej straży pożarnej

Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen stracił panowanie nad prowadzonym przez siebie pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym.

Niestety na skutek tego zdarzenia, 25-letni kierowca zginął na miejscu. Natomiast jego 19-letnia pasażerka była reanimowana na miejscu zdarzenia, lecz jej niestety nie udało się uratować.

Na miejscu swoje czynności prowadzili policjanci pod nadzorem prokuratura.

foto. PSP Kalisz
Poprzedni artykułTragiczny wypadek. Jedna osoba nie żyje. Trwa walka o życie drugiej osoby
Następny artykułMieczewo. Tragiczny pożar. Nie żyje mężczyzna.