Reklama Toyota

Podczas zatrzymania wyrwał broń policjantowi i strzelił. Obława za bandziorem trwa

Trwają poszukiwania 35-letniego mężczyzny, który podczas zatrzymania zaatakował policjantów. Był agresywny, kopał i uderzał, zachowywał się irracjonalnie oraz kompletnie nie reagował na polecenia funkcjonariuszy. Jednemu wyrwał broń i strzelił. Ma do odbycia kilkuletnią karę więzienia, m.in. za kradzieże i włamania.

W czwartek, 23 czerwca, około godziny 12:00 w jednym z budynków na terenie gminy Nowogrodziec funkcjonariusze chcieli zatrzymać 35-latka.

Mężczyzna zaraz po otwarciu drzwi zaatakował policjantów. Był agresywny, pobudzony i nie reagował na polecenia wydawane przez funkcjonariuszy.

Policjanci próbowali go obezwładnić, ale nie udał się im. Mężczyzna cały czas był agresywny i mocno pobudzony, atakował policjantów. Jednemu z policjantów na chwilę wyrwana broń i strzelił. Bandzior wyrzucił pistolet i uciekł. Nikomu nic się nie stało.

Został ogłoszony alarm dla jednostki. W poszukiwania włączyli się również policjanci z oddziałów prewencji. Działania cały czas trwają.

Osoby znające aktualne miejsce pobytu lub posiadające jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w zatrzymaniu mężczyzny, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bolesławcu tel. 47 8733 200 lub 201.

Każdej osobie, która pomaga ukrywać się przestępcy grozi kara do 5 lat więzienia.

Poprzedni artykułTak może wyglądać najbardziej poszukiwany morderca w Polsce (ZDJĘCIA)
Następny artykułTragedia nad wodą. Nie żyje młody mężczyzna