Pijany mężczyzn wskoczył do wody na główkę. Był reanimowany, ma uraz kręgosłupa

Na miejscu był reanimowany dzięki bardzo szybkiej interwencji obsługi nart wodnych, ratowniczek z plaży miejskiej oraz ratowników WOPR Margonin.

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę, 9 licpa, nad Jeziorem Margonińskim w powiecie chodzieskim. Jak informuje Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe z Margonina, pijany mężczyzna wskoczył do wody, uszkodził kręgosłup i zaczął tonąć. Był reanimowany.

Do tragedii doszło pomiędzy molem a wyciągiem nart wodnych w Margoninie. Nietrzeźwy mężczyzna w wieku około 50-lat skoczył w wody z molo. Skoczek zachłysnął się wodą i zaczął tonąć.

Na pomoc ruszył WOPR. Mężczyzna został wyciągnięty z wody. Na miejscu był reanimowany dzięki bardzo szybkiej interwencji obsługi nart wodnych, ratowniczek z plaży miejskiej oraz ratowników WOPR Margonin.

Ratownikom udało mu przywrócić czynności życiowe mężczyzny przed przyjazdem karetki pogotowia, która stacjonuje przy ośrodku zdrowia w Margoninie.

Mężczyzna została przewieziony do szpitala. Podczas skoku na główkę doznał również urazu kręgosłupa. W szpitalu był operowany.

Poprzedni artykułTragiczna śmierć na budowie. Pracownika zmiażdżyła betonowa płyta. Zatrzymany pijany operator koparki
Następny artykułTragedia w żłobku. Nie żyje 3-latek. Co się stało?