Reklama Toyota

Pijana 55-latka volkswagenem z impetem, na wstecznym uderzyła w dom i zaparkowane bmw (FILM)

Pijana 55-latka volkswagenem z impetem, na wstecznym uderzyła w dom i zaparkowane bmw

Pijana 55-letnia mieszkanka gm. Kościan, bardzo hucznie obchodzić swoje urodziny. Wsiadła do volkswagena pijana i na wstecznym uderzył w dom oraz zaparkowane bmw. Wszystko nagrała kamerka samochodowa. Kobieta za swoje lekkomyślne zachowanie stanie przed sądem.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło, 13 kwietnia, około godziny 21:00, w Kościanie na ul. Bączkowskiego. 55-latka wsiadła do volkswagena golfa i nagle z impetem ruszyła na wstecznym. Uderzyła w zaparkowane bmw i ścianę domu.

Na miejsce dojechała policja. Kobieta była kompletnie pijana. Wydmuchała niemal 2 promile alkoholu. W aucie byli jeszcze pasażerowie, kobieta z dzieckiem. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało, a chodnikiem przy bloku mieszkalnym nikt nie przechodził.

Kobieta usłyszała zarzuty kierowania po pijanemu. Grozi jej kara do 2 lat więzienia, zakaz prowadzenia nawet na 15 lat i grzywna do 30 tys. zł. Straciła już prawo jazdy. Za spowodowanie kolizji z bmw i budynkiem mieszkalnym została ukarana mandatem w wysokości 2 tys. zł.

Poprzedni artykułPijany kierowca chciał… narkotykami przekupić policjantów z drogówki
Następny artykułPoszukiwany Tobiasz Szymański. Ma trafić do więzienia