Paczka pod McDonaldem postawiła policję na nogi. Ewakuowano restaurację

Policjanci z komendy w Puławach, strażacy oraz policyjni kontrterroryści postawieniu na nogi z powodu paczki zostawionej pod drzwiami McDonalda. Pracownicy i klienci lokalu zostali ewakuowani, teren zabezpieczony.

W poniedziałek, 15 stycznia, około godziny 20:00 dyżurny policji w Puławach został powiadomiony, że pod restauracją McDonald znajduje się paczka z nieznaną zawartością. Z relacji pracowników wynikało, że paczka została pozostawiona na zewnątrz budynku, przy bocznych drzwiach i nie wiadomo do kogo należy oraz co się w niej znajduje.

Na miejsce został skierowany policyjny pirotechnik oraz inni funkcjonariusze celem zabezpieczenia terenu wokół restauracji. Ewakuowani zostali klienci oraz personel McDonalda. Zamknięto ulicę przylegającą do terenu, na którym znajduje się restauracja.

Na miejsce zadysponowano policjantów z Samodzielnego Oddziału Kontrterrorystycznego Policji, którzy sprawdzili pakunek pod kątem zawartości niebezpiecznych materiałów lub substancji. Po sprawdzeniu okazało się, że w paczce znajdują się artykuły spożywcze.

Jak ustaliła policja, torba została pod restauracja przez nieuwagę.

Poprzedni artykułNajpierw pijany driftował skodą, a po chwili uderzył w radiowóz (FILM)
Następny artykułPodszył się pod posłankę. Zamówił do jej biura sprzęt i sushi za ponad 10 tys. zł