Reklama samochody.pl

Oszustka poszukiwana przez poznański sąd wpadła na wakacjach w Sopocie. Wszystko przez rurę w łazience

Sopoccy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań, gdzie lokatorzy uszkodzili rurę w łazience. Na miejscu wylegitymowali wszystkich i ustalili, że jedna z lokatorek jest poszukiwana listem gończym przez prokuraturę poznański sąd. 24-latka zakończyła wakacje i trafiła do policyjnego aresztu. Najbliższe 16 miesięcy spędzi w więzieniu za popełnione oszustwa.

W czwartek, 5 sierpnia, około godz. 4.00 nad ranem sopoccy policjanci zostali powiadomieni, że w jednym z mieszkań lokatorzy wynajmujący pokój rozerwali rurę w łazience. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci prewencji, którzy w mieszkaniu zastali osobę zgłaszającą oraz lokatorów, dwóch mężczyzn i kobietę w wieku 24 lat.

Policjanci ustalili, że mężczyźni przyjechali do Sopotu z powiatu konińskiego, natomiast ich znajoma oświadczyła mundurowym, że aktualnie mieszka w Niemczech, a dwa dni wcześniej przyjechała do Sopotu na wakacje.

Funkcjonariusze wylegitymowali wszystkie osoby i wtedy okazał się, że 24-latka jest osobą poszukiwaną. List gończy wystawiła za nią Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie, natomiast Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda poszukiwał ją celem ustalenia miejsca pobytu i doprowadzenia do najbliższego aresztu lub zakładu karnego.

Ma do odbycia odbyć karę 1 roku i 4 miesięcy więzienia za oszustwa. Policjanci zatrzymali 24-latkę i doprowadzili ją do sopockiej komendy.

Poszukiwana kobieta noc spędziła w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze w wydziału konwojowo-ochronnego przewieźli ją do aresztu śledczego, w którym odsiedzi wyrok.

Poprzedni artykułŚmiertelny wypadek w Sulęcinie. Samochód uderzył w krawężnik i dachował
Następny artykułPolacy strażacy wyruszyli do Grecji! Zakończenie misji zaplanowno na 23 sierpnia (ZDJĘCIA, WIDEO)