Reklama samochody.pl

Ona była poszukiwana za handel narkotykami, on za oszustwa. Wpadli oboje

Śremscy kryminalni zatrzymali kolejne, dwie osoby poszukiwane na podstawie listów gończych. 23-latek skazany za oszustwo najbliższe pięć miesięcy spędzi w więzieniu. Natomiast, 21-letnia śremianka oskarżona o przestępstwa narkotykowe trafiła do aresztu, aby można było z jej udziałem wykonać czynności procesowe.

W dniu, 30 maja, policjanci kryminalni na terenie wioski w gminie Śrem zatrzymali 23-latka poszukiwanego na podstawie listu gończego wydanego przez sąd. Młody mężczyzna skazany został za oszustwo na karę związaną z pracami społecznymi.

Skazany nie stawiał się, aby odbyć karę i w tej sytuacji sąd zamienił ją na karę bezwzględnego pozbawienia wolności w wymiarze 150 dni. 23-latek nie zgłaszał się także do aresztu, dlatego w maju tego roku sąd wydał za nim list gończy.

W dniu, 25 maja, śremscy kryminalni w Lesznie zatrzymali 21-letnią mieszkankę Śremu poszukiwaną na podstawie listu gończego, który wydany został przez sąd w Poznaniu. Młoda kobieta oskarżona o przestępstwa narkotykowe nie stawiała się do sądu pomimo licznych wezwań. W tych okolicznościach sąd wydał za nią list gończy i orzekł areszt tymczasowy, aby można było z jej udziałem wykonać czynności procesowe.

Poprzedni artykułMiał 4 promile alkoholu i nieźle nawywijał. Uderzył w iveco i zatrzymał pociąg
Następny artykułNieletni nożem zaatakowali 14-latka Zrabowali 5 zł i słuchawki