Reklama samochody.pl

O krok od tragedii. Młoda kobieta chciała skoczyć mostu. Policjanci uratowali jej życie

Policjanci uratowali kobietę, która chciała skoczyć z mostu. Mogło dojść do tragedii.

Policjanci ze śremskiej patrolówki uratowali wczoraj życie młodej kobiecie, która na obwodnicy Śremu chciała skoczyć z mostu. St. asp. Michał Nowacki oraz sierż. szt. Marcin Szubarga wspólnymi siłami wciągnęli agresywną śremiankę na bezpieczną stronę mostu i ostatecznie trafiła ona do szpitala.

Wczoraj, 28 czerwca około godz. 21.45, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że osoba przejeżdżająca obwodnicą Śremu widzi kobietę, która wchodzi na barierki mostu.

Na miejsce natychmiast udali się policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego – st. asp. Michał Nowacki i sierż. szt. Marcin Szubarga. Kiedy policjanci dojeżdżali do mostu, to zauważyli młodą kobietę, która znajdowała się już za barierkami i krzyczała, że skoczy z mostu.

Mundurowi biegnąc w jej kierunku mówili, że chcą porozmawiać i ostatecznie wspólnymi siłami wciągnęli agresywną śremiankę na bezpieczną stronę mostu.

Kobieta szarpała się i krzyczała. Policjantom udało się ją uspokoić i na szczęście wszystko dobrze się skończyło, kobieta trafiła do szpitala

Poprzedni artykułKoszmarny wypadek na S3. Zginęło 10-miesięczne dziecko. Ciężarówka zderzyła się z volkswagenem (ZDJĘCIA)
Następny artykułPrzejechał pół Polski bez prawka. Podróż zakończył pod Gostyniem. Sprawa trafiła do sądu