Reklama Toyota

O krok od tragedii. 2-latek wjechał rowerkiem pod w samochód

Do wypadku drogowego z udziałem 2 latka jadącego rowerkiem biegowym doszło wczoraj w Machnowie Nowym (pow. tomaszowski). Chłopiec wjechał na ulicę uderzając w bok volkswagena którym kierował 56-latek.

| POLECANE – Ogromna tragedia w Wolsztynie. Nie żyje 4-letnie dziecko (ZDJĘCIA)

Z obrażeniami ciała trafił do lubelskiego szpitala. Ustalamy szczegółowe okoliczności zdarzenia i apelujemy o szczególną opiekę nad dziećmi zwłaszcza gdy w pobliżu jest ulica.

Wczoraj przed godziną 17 dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do którego doszło w Machnowie Nowym. Na miejsce został skierowany patrol policji. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że 2 letni chłopiec będąc pod opieką babci jechał rowerkiem biegowym. W pewnej chwili chłopiec przyspieszył i gwałtownie wjechał na ulicę uderzając w bok jadącego volkswagena golfa.

56-letniemu kierującemu volkswagenem, mieszkańcowi gminy Lubycza Królewska, nie udało się uniknąć zderzenia z chłopcem. 2 latek z obrażeniami ciała został przewieziony do lubelskiego szpitala. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego, był trzeźwy. Ustalamy szczegółowe okoliczności i przyczyny tego nieszczęśliwego zdarzenia.

Apelujemy o zwracanie szczególnej uwagi na dzieci w czasie spacerów gdy w pobliżu znajduje się ulica. W związku ze zbliżającym się początkiem roku szkolnego ważne jest tłumaczenie dzieciom od najmłodszych lat zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Pamiętajmy, że to od nas zależy edukacja najmłodszych na temat właściwego zachowania się i poruszania po drogach.

_____________________________

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail wielkopolskanasygnale112@wp.pl ub przez profil na facebooku Wielkopolskanasygnale112 i twórz z nami portal wlkp112.pl

Poprzedni artykułŚmiertelny wypadek. Dwie osoby nie zyją
Następny artykułPijany kierowca zabił kobietę w zaawansowanej ciąży. Wcześniej uciekł z miejsca innego zdarzenia (ZDJĘCIA)