Reklama Toyota

Nie ustąpił pierwszeństwa. Po zderzeniu Skoda wjechała w pobliskie pole… (ZDJĘCIA)

Jedna osoba została poszkodowana w porannym zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu Zalesie – Strumiany – Koszkowo. Zderzyły się dwa auta osobowe, po czym jedno z nich wjechało w pole. To kolejne niebezpieczne zderzenie w tym miejscu w ostatnim czasie.

| POLECANE – Charytatywna wyprawa strażaków na Dach Europy (ZDJĘCIA)

Do zderzenia dwóch aut – Skody Super B i Renault Escape doszło kilka minut po godz. 6. na skrzyżowaniu Zalesie – Strumiany – Koszkowo. – Kierujący samochodem marki Renault Espace jadąc z kierunku miejscowości Zalesie nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi marki Skoda Super B, który jechał w kierunku miejscowości Strumiany i doszło od zderzenia bocznego – mówi sierż. sztab. Piotr Struczak z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Gostyniu. Po zderzeniu Skoda wjechała w pobliskie pole i skasowała stojące przy drodze znaki. Do szpitala zabrano kierowcę Skody – mieszkańca gminy Borek Wlkp. Drugim autem kierował mieszkaniec województwa mazowieckiego.

To kolejne w tym miesiącu zdarzenie drogowe na skrzyżowaniu Zalesie – Strumiany – Koszkowo. Około trzech tygodni również w wyniku wymuszenia pierwszeństwa zderzyły się auta osobowe. Wówczas poszkodowane były dwie osoby.

gostyn24.pl