Reklama samochody.pl

Najpierw załatwił się przy bankomacie, a po chwili „wciągnął kreskę”

Kryminalni ze skierniewickiej komendy (woj. łódzkie) zatrzymali 35-letniego mieszkańca gminy Nowy Kawęczyn, który był poszukiwany od marca 2022 r. Mężczyzna wpadł, bo… załatwiał swoje potrzeby fizjologiczne przy bankomacie, a potem wciągnął tam „kreskę”. Wszystko nagrała bankomatowa kamera.  

Do skierniewickiej komendy dotarła informacja, że dwukrotnie w godzinach porannych  nieznany mężczyzna załatwił swoje potrzeby fizjologiczne przy bankomacie na terenie gminy Nowy Kawęczyn. Delikwentem o niecodziennych upodobaniach zainteresowali się kryminalni ponieważ zachodziło podejrzenie, że mężczyzna może być poszukiwany.

Uzyskano wizerunek mężczyzny z kamery bankomatu, na którym ku zaskoczeniu policjantów widoczne jest to jak, mężczyzna wciąga narkotyki, tzw. kreskę przez nos.

W dniu, 31 maja, policjanci udali się w rejon bankomatu. Wybrali porę dnia zbliżoną do pory wizyt mężczyzny. Wybór był trafiony. Mężczyzna znajdował się na miejscu, ale na widok policjantów rzucił się do ucieczki.

Szybko został zatrzymany i obezwładniony. 35-letni mieszkaniec gminy Nowy Kawęczyn był poszukiwany od marca 2022 r. Trafi do więzienia, gdzie będzie odbywał karę za kradzieże.

Poprzedni artykułTragedia w Rudnie koło Wolsztyna. Nie żyje 70-latek. W akcji LPR
Następny artykułMakabra na rybach. Wędkarz wyciągnął ludzką rękę