Reklama samochody.pl

Na wieczną służbę odszedł asp.sztab. Rafał Urbaniak

Z głębokim żalem i ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że zmarł asp. sztab. w st. spocz. Rafał Urbaniak. Św.p. Rafał Urbaniak urodził się w dniu 28 czerwca 1967 roku.

Swoje życie zawodowe związał przede wszystkim z poznańską szkołą pożarniczą. W 1988 roku rozpoczął naukę w Szkole Chorążych Pożarnictwa w Poznaniu. Po ukończeniu nauki, młodszy chorąży Rafał Urbaniak podjął służbę w Komendzie Rejonowej Straży Pożarnej Poznań-Wilda. Od 1992 roku do 2013 roku pełnił służbę w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. Podczas pełnienia służby był wielokrotnie wyróżniany i odznaczany, między innymi Medalami za Zasługi dla Pożarnictwa, Medalem za Zasługi dla Obronności Kraju oraz Medalami za Długoletnią Służbę, a także został wyróżniony Dyplomem Komendanta Głównego PSP z okazji 20-lecia powołania Państwowej Straży Pożarnej. Od 2018 roku był pracownikiem cywilnym naszej szkoły. W trakcie służby i pracy był związany przede wszystkim z Wydziałem Kształcenia oraz Wydziałem Informatyki i Łączności.

Najszczersze kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia rodzinie i osobom najbliższym składa kierownictwo, kadra oraz kadeci SA PSP w Poznaniu.

 

Opracowanie: mł. bryg. Rafał Wypych,

Zdjęcie: mł.asp. Piotr Janiuk, SA PSP Poznań.

Poprzedni artykułSzok w szkole. Mężczyzna wbił sobie nóż w serce na oczach uczniów
Następny artykułCo za bestia! Zrobił to pięciu szczeniaczkom