Reklama Toyota

Na wieczną służbę odeszła Beata Sołtysiak. Była pracownikiem cywilnym Policji w Szamotułach

Z wielkim żalem i bólem w sercu zawiadamiamy, że zmarła nasza koleżanka, Starszy Technik Zespołu Prezydialnego Kadr i Szkolenia Beata Sołtysiak.

Beata Sołtysiak była pracownikiem cywilnym Policji. W naszej formacji pracowała od 2008 roku. Na początku związana była z Ośrodkiem Szkolenia Policji w Kiekrzu, a od 2010 roku prowadziła sekretariat Komendanta Powiatowego Policji w Szamotułach.

Dała się poznać jako bardzo sumienna, pracowita i rzetelna osoba. Przykładała szczególną wagę do każdego powierzonego jej zadania. Była nie tylko niezawodnym pracownikiem, ale też dobrą, nacechowaną empatią koleżanką. Zawsze można było na nią liczyć. Miała przed sobą jeszcze wiele życiowych wyzwań…

Ś.p. Beata miała 49 lat. Zmarła wczoraj. Dla naszej jednostki to przygnębiająca informacja. Jej nagłe i zdecydowanie za szybkie odejście, to ogromna strata dla nas wszystkich. Pamięć o niej w naszych sercach pozostanie na zawsze.

W tym trudnym czasie, kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach, w imieniu własnym oraz wszystkich policjantów i pracowników cywilnych, składa rodzinie, najbliższym oraz przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia.

Cześć jej pamięci!

Poprzedni artykułGigantyczny pożar tartaku. Z żywiołem walczono 11 godzin (zdjęcia)
Następny artykułMaserati uderzyło w motocykl, a maszyna w dwie nastolatki (ZDJĘCIA)