Reklama Toyota

Młody strażak nagle zachorował. Potrzebuję Naszej pomocy

Prosimy o pomoc dla Kacpra Walkowiaka!!!! Młody strażak teraz potrzebuje Naszej pomocy .

Link do zbiórki KLIKNIJ TUTAJ 

Niespełna dwa miesiące temu u 20 letniego Kacpra Walkowiaka mieszkańca Obrzycka zdiagnozowano Mięsaka Sarcoma Ewinga,jest to bardzo złośliwy nowotwor najczęściej atakujący młodzież w wieku 15-20 lat, w przypadku Kacpra guz zlokalizowany jest w lewej części miednicy i wg.lekarzy bez możliwości usunięcia.

Kacper podjął czasochłonne i kosztowne leczenie chemioterapia w Warszawskim Instytucie Onkologii w Warszawie,gdzie 2 razy w miesiącu ma obowiązek się wstawić.

Koszt każdego wyjazdu to około 1500 zł.

Kacper praktycznie całe swoje życie związany jest ze sportem. Uwielbia grać w tenisa ziemnego, swoje pierwsze kroki stawiał w szkole tenisowej w Szamotułach,następnie prowadził treningi z młodzieżą w Ryczywole i Obrzycku. W planach miał wyjazdy na obozy sportowe z dziećmi. Cały czas niósł pomoc innym jako Strażak OSP w Obrzycku.

Dziś rozgrywa Swój najważniejszy mecz w życiu, wierzymy że jak to było zwykle na korcie tenisowym odniesie zwycięstwo!!!

Proszę,pomóżmy wrócić młodemu chłopakowi ,naszemu przyjacielowi do zdrowia!!!

Poprzedni artykułFernando miał być hiszpańskim wdowcem pracującym na platformie wiertniczej na Malcie. Ukradł kobiecie majątek
Następny artykułDachowanie samochodu w Jabłonnie. Służby na miejscu