Reklama samochody.pl

Mieszkaniec Wrześni produkował i handlował narkotykami

Kryminalni we Wrześni zatrzymali posiadacza środków odurzających w ilości ponad 140 gram. Dodatkowo mężczyzna na swojej posesji uprawiał konopie inne niż włókniste. Grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego 5 października br. ujawnili na jego posesji ponad 140 gram suszu roślinnego oraz 4 rośliny w różnej fazie wzrostu. Wykonane testy narkotykowe potwierdził, że są to środki odurzające zawierające organiczny związek chemiczny w postaci THC oraz konopie inne niż włókniste.

31-latek w trakcie zatrzymania był trzeźwy. Mężczyźnie zostały postawione zarzuty posiadania środków odurzających oraz uprawa zabronionych roślin. Mieszkaniec Gminy Września przyznał się popełnionych czynów.

Posiadanie przy sobie środków odurzających w postaci marihuany jest według obowiązujących przepisów zagrożone karą pozbawienia wolności do lata 3. I właśnie taka sankcja grozi 31-letniemu mieszkańcowi Gminy Września za popełnienie tego przestępstwa.

Poprzedni artykułSamotnemu 80-latkowi ktoś od miesięcy wypłacał pieniądze z konta. Ustalenia policji okazały się szokujące
Następny artykułMłoda matka siedziała z noworodkiem na dworze. Maluch był mocno wychłodzony i miał sine nóżki