Miesiącami okradali znaną hurtownię w komornikach, w której pracowali

Policjanci z komendy miejskiej w Poznaniu zatrzymali sześć osób za kradzieże towaru z magazynów w Komornikach. Mężczyźni byli pracownikami firmy. Stworzyli proceder przestępczy w wyniku którego narazi firmę na straty sięgające nie mniej niż 12 tys. złotych. Wszyscy usłyszeli zarzuty i zostali oddani pod dozór Policji.

Pod koniec sierpnia poznańscy policjanci otrzymali informację z której wynikało, że w jednej z firm w Komornikach dochodzi do kradzieży. Pracownik ochrony zaobserwował pewne nieprawidłowości w logistyce towarów i zainteresował swoimi spostrzeżeniami stróży prawa.

Firma, której dotyczyła sprawa jest jednym z większych hurtowych dystrybutorów produktów świadczących swoje usługi na terenie całego kraju.

Śledczy po zapoznaniu się z materiałem i zebraniu dowodów w sprawie potwierdzili te przypuszczenia. Policjanci nie mieli wątpliwości, że w firmie dochodzi do kradzieży towaru.

W dniach 29-30 sierpnia policjanci kryminalni zatrzymali sześć osób, pracowników magazynu w wieku od 27 lat do 63 lat. Ponadto śledczy ustalili, że działali w ten sam sposób od co najmniej połowy czerwca i narazili firmę na straty sięgające blisko 12 tys. złotych.
Wszyscy mężczyźni usłyszeli zarzut kradzieży towaru i decyzją prokuratora zostali oddani pod dozór policji. Śledczy zaznaczają, że sprawa ma charakter rozwojowy, a zarzutów wobec tych osób w przypadku pojawienia się nowych okoliczności sprawy może być jeszcze więcej .

Poprzedni artykułŚmiertelne potrącenie. Długa walka o życie 82-latka
Następny artykułSeniorka z Poznania uwierzyła w wypadek. Dała oszustom 95 tys. zł