Reklama Toyota

Międzynarodowy Zjazd Pomocy Drogowych już za nami (DUŻO ZDJĘĆ, WIDEO)

Pierwszy Międzynarodowy Zjazd Pomocy Drogowych – Kórnik 2020 już za nami. Na całej imprezie pojawiło się około 55 pojazdów z Polski jak i Europy. 

Cała impreza miała również, szczytny charytatywny cel, ponieważ wszystkie zebrane pieniądze podczas imprezy zostały przeznaczone na chorego chłopczyka. Już dziś w imieniu orserdecznie zapraszamy na 2 Zlot, który odbędzie się na pewno za rok.

Jako wystawca na zlocie pomocy drogowych i pomocnik w organizowaniu zlotu jestem bardzo zadowolony z przebiegu całego zlotu był to pierwszy zlot w Polsce, na którym mogli spotkać się właściciele firm pomocy drogowych . Jak na pierwszy raz pojawiło się około 55 pojazdów Pomocy drogowej, które na co dzień pomagają w wypadkach kolizjach czy też awariach. Impreza była bardzo fajnie zorganizowana gdyż można było zobaczyć zmagania w Załadunku samochodu na czas. Można też było obejrzeć pokazy straży pożarnej, która udzielała pomocy w wypadku czyli przewróconym pojeździe, który leżał na boku. Były też atrakcje dla dzieci czyli zamek dmuchany i animator. Nie zabrakło też dobrego jedzenia z grila, była wata cukrowa i popcorn. Bardzo pozytywnym zaskoczeniem dla ludzi mogło być to, że była możliwość wjazdu strażacką drabina w górę i zobaczenie zlotu z góry przy okazji pięknej okolicy Kórnik. Wszystkie pieniążki z wjazdu były zbierane na chorego chłopaka czyli w szczytnym celu. Gdy nastała już ciemność wtedy nad kornikiem rozbłysły wszystkie światła ostrzegawcze z aut na zlocie było to bardzo widowiskowe . Można też było potańczyć przy muzyce z sceny, o która zadbał dj . Zakończenie dnia wieczorem zostało fajerwerkami . Dodam też że atrakcja był mój traktor benzynowy . Na pewno jako firma pojawimy się tu też w przyszłym roku i pomożemy w zorganizowaniu tego jeszcze lepiej Pozdrawiam Pomoc Drogowa Kozlowski

 

Poprzedni artykułBezczelnie ukradł 30 tys. zł ze sklepu. Policja zatrzymała podejrzanego mężczyznę
Następny artykułNa wieczną służbę odszedł strażak ochotnik z OSP Kurnatowice