Mężczyzna zaczepiał dzieci w Słonym koło Zielonej Górze. Zapraszał na ciastka do domu

W niedzielę, 10 marca, chłopcy bawili się na placu zabaw w miejscowości Słone koło Zielonej Góry. Tam zaczepił ich mężczyzna zapraszając na ciastka do domu.

O zdarzeniu powiadomiła nas czytelniczka. Wszystko wydarzyło się w niedzielę w miejscowości Słone. Kilku chłopców bawiło się przy placu zabaw. W pewnym momencie zostali zaczepieni przez mężczyznę.

– Nieznajomy zapraszał ich do domu na ciasteczka – pisze nasza czytelniczka. Chłopcy na szczęście wystraszyli się i uciekli.

Mężczyzna, który zaczepił dzieci ubrany był na czarno. Na głowie miał czarną czapką z daszkiem. Za nim prawdopodobnie stał srebrny bus, którym mógł przyjechać.

 

Słone. Nieznajomy mężczyzna zaczepiał dzieci

 

– Prośba do rodziców, aby mieli swoje pociechy na oku. A w razie zauważenia podejrzanego zachowania obcych osób we wsi, prosimy o reakcję – pisze czytelniczka dodaje że sprawa została zgłoszona policji. Na weekend są zaplanowane.

– W takich przypadkach należy jak najszybciej o zaistniałym zdarzeniu powiadomić policję – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Poprzedni artykułStrażacy walczyli z pożarem lokalu gastronomicznego w Szamotułach (ZDJĘCIA)
Następny artykułKilka razy 59-latek zrobił w kaplicy okropne rzeczy. Grozi mu teraz 15 lat więzienia