Reklama samochody.pl

Mężczyzna wypadł z okna szpitala. Jak to się stało?Policja wszczęła śledztwo

Wypadek w gostyńskim szpitalu. Pacjent, który przebywał na jednym z oddziałów znajdujących się na drugim piętrze wypadł z okna. Mężczyzna żyje, doznał obrażeń, ale według lekarzy jego życie nie jest zagrożone. Sprawą zajmuje się gostyńska policja. Są już pierwsze ustalenia.

Do zdarzenia, o którym poinformowano policję doszło na początku tego tygodnia. – Otrzymaliśmy zgłoszenie o tym, że z okna gostyńskiego szpitala wypadł pacjent – mówi mówi asp. szt. Monika Curyk, oficer prasowy KPP Gostyń.

Funkcjonariusze ustalili, że z drugiego piętra oddziału wewnętrznego wypadł 65-letni pacjent i doznał obrażeń ciała w postaci złamań, które według lekarzy nie zagrażały jego życiu i zdrowiu. – Spadł na miękki grunt – glebę i roślinności, dzięki czemu te obrażenia nie są tak poważne – mówiła rzecznik KPP Gostyń.

Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności wypadku. – Prowadzimy postępowanie, czy był to wypadek czy doszło do namawiania go przez osoby trzecie, choć to drugie już wstępnie wykluczyliśmy – podsumowała asp. sztab. Monika Curyk.

 

Źródło dzięki współpracy z Gostyń24.pl

Poprzedni artykułBankomat jak po wybuchu bomby. A co z pieniędzmi?
Następny artykułPotężny pożar. Płonie kilka budynków. Sytuacja jest dramatyczna