Matka brutalnie zamordował dwoje swoich małych dzieci (FILM)

Za zabójstwo grozi jej kara dożywotniego więzienia.

Policjanci z Opola zatrzymali 34-letnią kobietę, która zamordowała dwoje swoich dzieci. Zatrzymana kobieta usłyszała już zarzuty zbrodni na 3-letnim synku i 4-letniej córeczce. Na wniosek prokuratora, sąd zadecydował o jej tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. Kobiecie może grozić dożywocie.

Do tragedii doszło, 29 sierpnia, w jednej z dzielnic w Opolu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledztwa, 34-letnia matka zamordował dwoje swoich dzieci, po czym sama usiłowała popełnić samobójstwo.

Policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu przestępstwa, przeprowadzili oględziny, w trakcie których zabezpieczyli szereg dowodów i śladów oraz przesłuchali świadków. Śledczy zajmujący się tą sprawą zatrzymali matkę.

W czwartek, 31 sierpnia, prokurator postawił jej zarzut podwójnego zabójstwa. Na wniosek policji i prokuratora, sąd zadecydował o jej tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.

Podejrzana trafiła do aresztu. Prowadzący śledztwo ustalają szczegółowe okoliczności tej tragedii oraz przyczynę zachowania 34-latki. Za zabójstwo grozi jej kara dożywotniego więzienia.

Poprzedni artykułKomornik Rafał N. z Szamotuł wyłudził od klientów ponad 121 tys. zł
Następny artykułSzokujące zdarzenie na trasie Kleszczewo – Kórnik. Kierowwca cudem przeżył (FILM)