Reklama samochody.pl

Makabryczny wypadek. Zginęli 19-latka i 25-latek. Audi wbiło się pod ciężarówkę (ZDJĘCIA)

Makabryczny wypadek w Łodzi. Zginęli 19-latka i 25-latek

Policjanci z Wydziału Przestępstw i Wykroczeń w Ruchu Drogowym KMP w Łodzi pod nadzorem Prokuratury wyjaśniają przyczynę tragicznego wypadku, do którego doszło w Łodzi na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Obywatelskiej. W zderzeniu audi z ciężarowym iveco zginęły dwoje młodych ludzi.

W dniu, 10 listopada, około godziny 21:00, dyżurny Stanowiska Kierowania KMP w Łodzi odebrał zgłoszenie dotyczące wypadku przy skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Obywatelskiej. Policjanci ustalili, że na skutek zderzenia audi z ciężarowym iveco zginęli kierujący osobówką 25-latek oraz jego 19-letka pasażerka. Kierowca ciężarówki z urazem klatki piersiowej trafił do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że audi jechało prawym pasem ruchu al. Jana Pawła II od ulicy Wróblewskiego w kierunku południowym i wjechał na skrzyżowanie z ulica Obywatelską.

W tym samym czasie, kierujący iveco jadący al. Jana Pawła II od ulicy Pabianickiej w kierunku Północnym skręcał w lewo w ulicę Obywatelską, przecinając tor ruchu pojazdowi osobowemu. Na skutek zderzenia audi wbiło się pod iveco.

Dalsze czynności związane z wyjaśnieniem przyczyn tragicznego wypadku prowadzą funkcjonariusze Wydziału Przestępstw i Wykroczeń w Ruchu Drogowym KMP w Łodzi.