Reklama samochody.pl

Makabryczny wypadek. Maszyna przygniatał kierowcę. Ten zmarł

Śmiertelny wypadek 73-letniego traktorzysty w Jodłówce Tuchowskiej. Kierowca pokonując strome wzniesienie zjechał nagle z drogi, powodując wywrócenie pojazdu do góry kołami. Maszyna przygniotła kierowcę, który w wyniku poniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

W czwartek wieczorem policjanci tarnowskiego ruchu drogowego zostali wezwani do wypadku drogowego w Jodłówce Tuchowskiej, w którym ucierpiał traktorzysta. Na miejscu zastali ratowników medycznych oraz jednostki okolicznych OSP i PSP z siedzibą w Siedliskach. Będący na miejscu lekarz stwierdził zgon mężczyzny, a policjanci na podstawie relacji świadków, śladów oraz uszkodzeń pojazdu ustali przebieg tego tragicznego wypadku.

73-letni mieszkaniec Jodłówki Tuchowskiej jechał traktorem typu SAM, krętą drogą gminną o dużym nachyleniu. Z niewyjaśnionej do tej pory przyczyny zjechał z niej i stoczył się ze skarpy tak nieszczęśliwie, że pojazd przygniótł jego kierowcę, który nie był w stanie o własnych siłach wydostać się spod niego.

W związku z wypadkiem ze skutkiem śmiertelnym na miejscu czynności wykonywali policjanci pionu dochodzeniowo-śledczego oraz technik kryminalistyki pod nadzorem prokuratora rejonowego z Tarnowa. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone w zakładzie patomorfologii tarnowskiego szpitala, celem ustalenia przyczyny śmierci, a pojazd odholowany na parking, by przeprowadzić szczegółowe jego oględziny.

 

Poprzedni artykułDramatyczny wypadek. Małe dziecko wypadło z czwartego piętra. W akcji śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
Następny artykułMężczyzna ukradł kosmetyki o wartości 9 500 tys zł. Złodziej odpowie teraz przed sądem