Reklama samochody.pl

Makabryczny wypadek. Kierowca zginął na miejscu. Był zakleszczony w pojeździe (ZDJĘCIA)

Tragicznie zakończyła się podróż mężczyzny na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Stare Miasto. Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Koninie o godz. 13.04  w dniu 10 października 2022 r.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do czołowego zderzenia samochodu ciężarowego z samochodem osobowym. Pojazdy stały na pasie ruchu w kierunku Kalisza. Kierowca samochodu ciężarowego opuścił pojazd o własnych siłach i nie wymagał udzielenia pomocy, natomiast w samochodzie osobowym znajdował się uwięziony nieprzytomny mężczyzna.

Działania strażaków polegały na wykonaniu dostępu przy pomocy urządzeń hydraulicznych do uwięzionego kierowcy. W trakcie prowadzonych działań na miejsce przybył Zespół Ratownictwa Medycznego, który stwierdził zgon mężczyzny.

Przez cały czas trwania działań droga krajowa była zablokowana.

W zdarzeniu brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Stare Miasto i OSP Modła Królewska.

 

Poprzedni artykułZderzenie dwóch pojazdów na autostradzie A2. Są utrudnienia (ZDJĘCIE CZYTELNIKA)
Następny artykułObowiązek jazdy w kaskach dla kierowców i pasażerów samochodów? Będzie petycja do Ministerstwa Infrastruktury