Reklama Toyota

Makabryczny wypadek. Jedna osoba zginęła na miejscu. Jednym z aut podróżowało również dziecko. W akcji dwa śmigłowce LPR (ZDJĘCIA)

Na trasie Zbąszyń – Dąbrówka Wielkopolska doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem dwóch pojazdów. Jedna osoba zginęła na miejscu. W akcji aż dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wszystko wydarzyło się w środę 24 sierpnia około godziny 18:00. Z pierwszych informacji wynikało, że doszło do czołowego zderzenie dwóch pojazdów oraz o dwóch osobach rannych.

Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nowym Tomyślu, ochotników ze Zbąszynia, Nądnii, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

33 letni mieszkaniec powiatu nowotomyskiego kierując samochodem BMW X5 ,wraz z pasażerem 5-letnim dzieckiem jadąc drogą Zbąszyń – Dąbrówka na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwną stronę jezdni doprowadzając do zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwka Renault Megan kierowany przez 42-letniego mieszkańca powiatu świebodzińskiego w pojeździe brak pasażerów na skutek zdarzenia 42 latek poniósł śmierć natomiast pasażerowie BMW przetransportowani do szpitala – informuje portal wlkp112.pl Mariusz Majewski z Nowotomyskiej policji 

Foto. OSP Zbąszyń

Poprzedni artykułJechał za szybko…auto wypadło z drogi i dachowało (ZDJĘCIA)
Następny artykułPotrącił pieszego i uciekł z miejsca, nie udzielając pomocy. Sprawcy grozi 3 lata więzienia