Reklama samochody.pl

Makabryczny wypadek. Czołowe zderzenie audi i opla. Zginęli 19-latek i 39-latek (ZDJĘCIA)

Fot. KPP Grodzisk Wlkp.
Na drodze krajowej nr 32 pomiędzy Kotowem, a Granowem doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Niestety obaj kierowcy tych pojazdów ponieśli śmierć na miejscu. Funkcjonariusze z grodziskiego Ogniwa Ruchu Drogowego wykonali szereg czynności procesowych mających na celu wyjaśnienie, jak i ustalenie szczegółowego przebiegu tego zdarzenia.

POLECAMY – https://wlkp112.pl/dom-w-ogniu-strazacy-walcza-z-pozarem-zdjecia/

15 czerwca br. kilka minut po godzinie 15.00 oficer dyżurny został powiadomiony o wypadku drogowym, do którego doszło  na drodze krajowej nr 32 pomiędzy Granowem, a Kotowem. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że  kierujący pojazdem marki Audi A3, poruszając się z miejscowości Granowo w kierunku Grodziska Wielkopolskiego, z nie wiadomych przyczyn nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia czołowego z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Opel Astra. Niestety mimo podjętej reanimacji obu kierowców w wieku 19 i 39 lat nie udało się uratować.

Na miejscu pracowali policjanci z grodziskiego Ogniwa Ruchu Drogowego, strażacy, ratownicy medyczni oraz prokurator.

Obecni na miejscu zdarzenia policjanci oraz technik kryminalistyki zebrali wszelkie ślady i ustalili personalia świadków, którzy mogą dysponować jakąkolwiek wiedzą odnośnie tego zdarzenia. Zwłoki kierowców zostały zabezpieczone do dalszych badań.

Funkcjonariusze pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Wielkopolskim będą ustalać szczegóły tego wypadku.

Opracowanie: KPP Grodzisk Wielkopolski.

POLECAMY – https://wlkp112.pl/uwaga-awaria-leszczynianie-bez-pradu/

 

Poprzedni artykułUwaga awaria! Leszczynianie bez prądu
Następny artykułKsiądz sprawcą kolizji. Po zażyciu silnych leków wsiadł za kierownicę