Reklama samochody.pl

Makabryczny wypadek. Auto roztrzaskało się o drzewo. Matka z córką zginęły (ZDJĘCIA)

Matka z córką zginęły w makabrycznym wypadku w powiecie wągrowieckim. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wszystko wydarzyło się we wtorek 15 sierpnia przed godziną 15:00. Wówczas to wągrowieckie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 190 na trasie Oporzyn – Pawłowo Żońskie.

Na miejsce natychmiast zadysponowano Policję, Zespoły Ratownictwa Medycznego,strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Wągrowca, ochotników z OSP Pawłowo Żońskie, OSP Wągrowiec oraz z powiatu Chodzieskiego OSP Margonin. Konieczne okazało się również zadysponowanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Gdy na miejscu pojawiły się pierwsze służby zastano samochód osobowy, który uderzył w drzewo. W środku wraku znajdowały się trzy osoby zakleszczone, by wykonać do nich dostęp strażacy użyli specjalistycznego sprzętu hydraulicznego.

Kierujący autem osobowym marki Fiat którym podróżowały trzy osoby z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze drogi uderzając w drzewo, w wyniku zdarzenia dwoje pasażerów ponosiło śmierć na miejscu.

W wyniku wypadku śmierć poniosła 58 i 86 latania kobieta. Kierujący pojazdem mężczyzna lat 57 został przetransportowany LPR do szpitala w Poznaniu.

Na miejscu prowadzone były czynności zmierzające do ustalenia przyczyn zdarzenia pod nadzorem prokuratora.

📷OSP Margonin

Poprzedni artykułDramatyczny finał kąpieli. Nie żyje młody mężczyzna
Następny artykułPolak poszukiwany za przestępstwa seksualne zatrzymany na Ławicy