Makabryczny wypadek. Autem uderzył w drzewo. Jedna osoba zginęła na miejscu (ZDJĘCIA)

Wyszkowscy policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu tragicznego w skutkach wypadku drogowego do którego doszło dziś rano między Wyszkowem, a Kamieńczykiem. Kierujący pojazdem osobowym zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Śmierć na miejscu poniósł pasażer. Droga w miejscu wypadku przez kilka godzin była całkowicie zablokowana.

Około godziny 4:40 dyżurny wyszkowskiej komendy został powiadomiony o tym, że na drodze K62 na wysokości miejscowości Kamieńczyk pojazd osobowy zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Wewnątrz pojazdu znajdowały się dwie osoby dorosłe.

Na miejsce natychmiast udały się służby ratunkowe wraz funkcjonariuszami policji, którzy wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Kierujący pojazdem marki Opel 46-letni mieszkaniec gminy Wyszków, na łuku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Samochodem wraz z kierowcą podróżował 41- letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu wyszkowskiego, który mimo udzielonej pomocy medycznej poniósł śmierć na miejscu. Kierowca w wyniku odniesionych obrażeń został przewieziony do szpitala.

Z uwagi na stan zdrowia nie ustalono stanu trzeźwości-została pobrana krew do badań. Dodatkowo funkcjonariusze wykonujący czynności na miejscu zdarzenia ustalili, że kierujący nie miał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Z uwagi na okoliczności zdarzenia droga była całkowicie zablokowana – policjanci wyznaczyli objazdy.

Poprzedni artykułDuży pożar na terenie jednej z firm koło Złotowa
Następny artykułŚmierć na drodze. Jedna osoba zginęła w czołowym zdarzeniu dwóch pojazdów