Reklama Toyota

Makabryczne odkrycie. Martwy płód dziecka znaleziony w oczyszczalni ścieków

Do makabrycznego odkrycia doszło w sobotę, 12 czerwca. W oczyszczalni ścieków w Ząbkowicach Śląskich została znaleziony martwy płód dziecka. Policjanci szukają matki.

W sobotę około godziny 19.30 na terenie oczyszczalni ścieków w Ząbkowicach Śląskich w pomieszczeniu na ścieki zwanym kratownicą pracownik oczyszczalni, w trakcie pracy dokonał makabrycznego odkrycia. Zauważył martwy płód dziecka.

Na miejscu wezwano policję oraz prokuratora. Wiek oraz płeć płodu zostanie ustalona po sekcji. Nie wiadomo jeszcze jaka była przyczyna śmierci dziecka.

W miejscu tym oczyszcza się ścieki z miejscowości Ząbkowice Śląskie, Tarnów, Bobolice, Jaworek, Grochowiska oraz Pawłowice.

Policja apeluje o przekazywanie wszelkich informacji mogących pomóc w ustaleniu tożsamości matki. O zgłaszanie się osób, które w ostatnim czasie zauważyły kobietę będącą wcześniej w ciąży, a która obecnie nie ma dziecka. Każdy, kto ma pewne podejrzenia dotyczące tożsamości matki, proszony jest o jak najszybsze skontaktowanie się z organami ścigania.

Wszelkie informacje należy kierować pod nr. tel. 478756200, 478756222 lub dzwoniąc na numer 112, a także osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich przy ulicy Niepodległości 10. Policja gwarantuje anonimowość.

Poprzedni artykułStrażacy wyłowili ciało z wody. Nie żyje młody mężczyzna
Następny artykułPotworny wypadek. Uderzenie było potężne, bmw zostało zmiażdżone. Kierowca zginął, 15-latka walczy o życie (ZDJĘCIA)