Makabra. Sadysta rzucał maleńkim kotkiem o ziemię, kopał go i uderzał. Kotek nie przeżył katuszy

53-latkowi grozi kara do 5 lat więzienia.

Policjanci z Polkowic wyjaśniają okoliczności znęcania się nad kilkumiesięcznym kotem. Nad zwierzęciem znęcał się zatrzymany 53-latek. Sąd wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu sadysty. Niestety kotek nie przeżył katuszy.  

Policjanci zostali powiadomieni o znęcaniu się nad zwierzęciem przez świadków. Zaniepokojeni mieszkańcy zauważyli jak pewien mężczyzna bił, kopał i rzucał o ziemię kilkumiesięcznym kotem.

Policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce zdarzenia zatrzymali 53-latka, po czym zabezpieczyli materiał dowodowy w tej sprawie. Niestety, w momencie podjęcia interwencji, dla zwierzęcia nie było już ratunku. Kotek nie przeżył katuszy.

Zatrzymany usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Sąd Rejonowy w Głogowie, na podstawie zgromadzonego przez śledczych materiału dowodowego i wniosku prokuratury, wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu sadysty na trzy miesiące. 53-latkowi grozi kara do 5 lat więzienia.

Poprzedni artykułPodjechał autem do 17-latki na rowerze.16-letni pasażer chwycił ją za rękę, a kierowca przyspieszył. Nastolatka walczy o życie
Następny artykułPo samochód pijanego kolegi przyszedł… poszukiwany