Reklama samochody.pl

Makabra na drodze. Rannych jedenaście osób [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: OSP Nosków

W piątek 8 maja 2020r. Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Jarocinie otrzymało zgłoszenie dotyczące zderzenia busa z samochodem osobowym w miejscowości Roszków.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Jarocin, OSP Jarocin, OSP Nosków, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policję.

Po przybyciu na miejsce KDR ustalił, że łącznie poszkodowanych jest 11 osób, wszystkie osoby znajdowały się na zewnątrz pojazdów. Ratownicy dokonali wstępnej segregacji poszkodowanych i przystąpili do udzielenia Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

Po przebadaniu przez lekarza z Zespołem Ratownictwa Medycznego wszystkich osób, lekarz podjął decyzje o przetransportowaniu do szpitali siedmiu z nich. Działania trwały trzy godziny.


Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail wielkopolskanasygnale112@wp.pl lub przez profil na facebooku i twórz z nami portal wlkp112. Jesteś zainteresowany reklamą swojej firmy na Naszej stronie? Skontaktuj się jak najszybciej z Nami.

Opracowanie: asp. Patryk Idczak

Poprzedni artykułDramatyczna akcja. Strażacy ratowali człowieka
Następny artykułSamochód osobowy uderzył w drzewo. Służby na miejscu. Są poszkodowani [ZDJĘCIA]