Reklama Toyota

Leszczyńska policja prosi o pomoc w identyfikacji zwłok mężczyzny (ZDJĘCJA)

foto. KMP Leszno

Leszczyńscy policjanci prowadzą czynności identyfikacyjne związane ze sprawą znalezienia zwłok mężczyzny w dniu 16 stycznia br. na terenie jednej z posesji w miejscowości Kłoda w gminie Rydzyna. Przy zwłokach nie znaleziono żadnych dokumentów, a podjęte do tej pory działania nie doprowadziły do ustalenia tożsamości denata.

| POLECANE – Tragedia w Kowalewie. Podczas pracy 63-latka śmiertelnie poraził prąd

16 stycznia br. na terenie jednej z posesji w Kłodzie w gminie Rydzyna znaleziono zwłoki n/n mężczyzny w wieku z wyglądu 40-50 lat. Przy zwłokach nie ujawniono żadnych dokumentów.

Mężczyzna ubrany był w ciemną kurtkę, spodnie jeansowe z przełożonym przez szlufki jasnozielonym paskiem, bluzę koloru niebieskiego z napisem „Enea Cup”, buty koloru brązowego, typu trekkingowego m-ki HI-TEC, czapkę zimową koloru czarnego z białym paskiem wokół głowy, rękawice koloru czarnego. Przy zwłokach znaleziono torbę podróżną koloru granatowego z białymi wstawkami z napisem „BUT Spółka Akcyjna”, wewnątrz której znajdowały się ubrania i kosmetyki osobiste.

| POLECANE – Kompletnie pijany kierowca TIRA wjechał na kaliski rynek. Mężczyźnie grożą dwa lata więzienia

Po wykonaniu wielu czynności identyfikacyjnych, w tym rozesłaniu do innych jednostek Policji wizerunku mężczyzny zarejestrowanego na zapisach monitoringów,  policjanci w trakcie prowadzonego postępowania zwrócili się do Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji KGP o wykonanie retuszu rekonstrukcyjnego zdjęć z przeprowadzonych oględzin zwłok.

W związku z powyższym leszczyńscy policjanci proszą wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub znają jego tożsamość – o kontakt w godzinach od 7.30 do 15.30 z sekretariatem Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego KMP w Lesznie pod nr telefonu 47 77 31 600 lub policjantem prowadzącym postępowanie mł. asp. Tomaszem Sterną  pod numerem 47 77 31 699.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku WielkopolskaNaSygnale112 i twórz z nami portal WielkopolskaNaSygnale112

Poprzedni artykułTrwają poszukiwania zaginionego 15-letniego Marka. Ciało 13-letniego Filipa wyłowiono z Odry
Następny artykułStraszna tragedia. 3-letnie dziecko podtopiło się w stawie. Mimo walki o życie dziewczynka zmarła