Reklama samochody.pl

Ktoś wyrzucił szczeniaczka z czwartego piętra bloku w Poznaniu. Piesek nie żyje

Z informacji zdobytych przez Poznańskiego Trujkonta Bermuckiego wynika, że noc przed tragedią w mieszkaniu kobieta miała na balkonie bić psa. fot. PTB

Do brutalnego zdarzenia doszło w niedzielę, 6 sierpnia, wieczorem na ulicy Podgórnej. Poznański Trujkont Bermucki poinformował portal epoznan.pl o dramacie szczeniaka mieszkającego przy Podgórnej w Poznaniu. Z relacji osoby, która skontaktowała się z PTB wynikało, że pies został wyrzucony z okna.

Łukasz Paterski z poznańskiej policji wyjaśnia dla epoznan.pl, że około 21.00 w niedzielę do policjantów dotarła informacja o martwym szczeniaku leżącym na chodniku przy Podgórnej.

  • Z naszych ustaleń wynika, że zwierzę wcześniej znajdowało się w mieszkaniu na czwartym piętrze kamienicy. Ustalono lokatorkę tego mieszkania, była nietrzeźwa i została zatrzymana, jest w areszcie – mówi.

Policjanci pojawili się na miejscu tragedii. Trwa wyjaśnianie okoliczności brutalnego zachowania. Policja ustala czy pies wypadł z balkonu, czy też został wyrzucony z mieszkania. Trwają przesłuchania świadków. Policjanci przeglądają również nagrania z kamer monitoringu.

Z informacji zdobytych przez Poznańskiego Trujkonta Bermuckiego wynika, że noc przed tragedią w mieszkaniu kobieta miała na balkonie bić psa. Mieszkańcy wezwali na miejsce straż pożarną.

 

Poprzedni artykułDramat 10-latki w brodziku. Filtr wody wciągnął dziewczynkę za włosy pod wodę
Następny artykułGroza na przejeździe kolejowym. Wjechała tyłem ładowarką na tory i utknął między rogatkami (FILM)