Reklama samochody.pl

Krwawa impreza. Rzuciła się z tasakiem na kolegę. Uderzała gdzie popadnie, chciała zabić

Zamojscy policjanci zatrzymali 24-letnią kobietę, która tasakiem zaatakowała znajomego. Do zdarzenia doszło w sobotę rano, gdy po kłótni w mieszkaniu 25-latejk wyszedł na zewnątrz. Za nim z tasakiem wybiegła 24-latka zadając mu kilka ciosów. Kobieta usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa, a sąd zastosował wobec tymczasowy areszt na trzy miesiące. Grozi jej kara nawet dożywotniego więzienia.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 23 września, rano na jednym z osiedli w Zamościu. Zgłaszający poinformował, że przed blokiem kobieta tasakiem zaatakowała mężczyznę. Dyżurny natychmiast skierował tam policjantów. Na miejscu były też załogi karetek pogotowia.

Funkcjonariusze ustalili, że awantura miała swój początek w jednym z mieszkań w czasie zakrapianego alkoholem spotkania, w którym uczestniczyło 5 osób. To czterej mężczyźni w wieku od 18 do 25 lat oraz 24-letnia kobieta. Prawdopodobnie doszło tam do kłótni między jednym z mężczyzn a kobietą.

Mężczyzna opuścił mieszkanie, a za nim wybiegła 24-latka trzymając w ręku kuchenny tasak. W pewnej chwili zaatakowała nim 25-latka zadając mu kilka ciosów.

Załoga karetki pogotowia przewiozła pokrzywdzonego do szpitala. Na szczęście okazało się, że rany zadane mieszkańcowi Zamościa nie zagrażają jego życiu. Po opatrzeniu pokrzywdzony mógł opuścić szpital.

Policyjna grupa dochodzeniowo–śledcza na miejscu zdarzenia wykonała czynności procesowe. Policjanci przesłuchali świadków, wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady oraz narzędzie, którym 24-latka ugodziła pokrzywdzonego.

Osoby biorące udział w tym spotkaniu towarzyskim były pijane. Wszyscy zostali zatrzymani do wyjaśnienia sprawy. Po wytrzeźwieniu zostali przesłuchani. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 24-latce z Zamościa zarzutu usiłowania zabójstwa.

Usłyszała go w niedzielę przed obliczem prokuratora. W poniedziałek, 27 września, sąd aresztował tymczasowo 24-latkę.

Śledczy ustalają motywy działania kobiety oraz szczegółowy przebieg zdarzenia. Za usiłowanie zabójstwa grozi jej nawet kara dożywotniego więzienia.

Poprzedni artykułPrzyjechał na zakupy i wydmuchał aż 4,3 promila alkoholu. Zasnął na trawniku czekając na policję
Następny artykułOrgia na plebanii. Ksiądz w trójkącie z kolegą i męską prostytutką