Wielkopolska 112
  • Strona główna
  • Poznań
  • Kalisz
  • Konin
  • Leszno
  • Wiadomości
    • Więcej
      • Chodzież
      • Czarnków
      • Gostyń
      • Grodzisk Wlkp.
      • Kargowa
      • Kępno
      • Międzychód
      • Nowy Tomyśl
      • Oborniki
      • Ostrzeszów
      • Pleszew
      • Słupca
      • Szamotuły
      • Wolsztyn
      • Złotów
    • Gniezno
    • Jarocin
    • Koło
    • Kościan
    • Krotoszyn
    • Ostrów Wlkp.
    • Piła
    • Rawicz
    • Śrem
    • Środa Wlkp.
    • Turek
    • Wągrowiec
    • Września
    • Wschowa
Reading: Koszmarny wypadek. Zginęły trzy młode osoby. Ofiary to nastolatkowie (ZDJĘCIA)
Udostępnij
Wielkopolska 112Wielkopolska 112
Font ResizerAa
Search
Follow US
© 2022 Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Wielkopolska 112 > Z kraju > Koszmarny wypadek. Zginęły trzy młode osoby. Ofiary to nastolatkowie (ZDJĘCIA)
Z kraju

Koszmarny wypadek. Zginęły trzy młode osoby. Ofiary to nastolatkowie (ZDJĘCIA)

Ostatnia aktualizacja 14 stycznia 2024 10:39
Opublikowano 14 stycznia 2024
Udostępnij
W wypadku zginęły trzy osoby. To nastolatkowie.
Udostępnij

Do tragedii doszło w sobotę, 13 stycznia, na ulicy Młodzieżowej w Wodzisławiu Śląskim. Na skrzyżowaniu zderzyły się peugeot i audi. W wypadku zginęły trzy młode osoby z audi, a dwie ranne trafiły do szpitala.

Kierujący peugeotem zajechał drogę kierującemu audi. Wtedy doszło do zderzenia. Jego siła była ogromna. Audi zostało zmiażdżone. Na miejsce wypadku dojechały służby ratunkowe. W audi jechało pięć młodych osób, wszystkie były zakleszczone w rozbitym samochodzie.

Kierowca audi zginał na miejscu. Dwóch pasażerów było długo reanimowanych.  Niestety nieskutecznie. Obaj zmarli na miejscu wypadku. Kobieta i mężczyzna, pasażerowie audi ranni zostali przewiezieni do szpitala. Ich stan jest krytyczny. Trwa wala o życie. Do szpitala trafiła również kierujący peugeotem.

- Reklama -

Ofiary wypadku to nastolatkowie w wieku 18 lat i 19 lat. Dokładne przyczyny oraz okoliczności tragicznego wypadku wyjaśniają policjanci. Kierujący peugeotem po wyjściu ze szpitala został zatrzymany i trafił do policyjne celi.

Udostępnij ten artykuł
Facebook Email Copy Link
Udostępnij
Poprzedni artykuł Odszedł na wieczną służbę dh. Janusz Hojan
Następny artykuł Temperatura ciała mężczyzny miała 26 stopni. Senior zamarzał w mieszkaniu
- Reklama -

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Zaginiona mieszkanka Chorzemina odnaleziona

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 43-letniej Agnieszki z Chorzemina. Została odnaleziona

0 min czytania
Zaginęła Agnieszka Kaczmarek z Chorzemina

Policjanci poszukują zaginionej mieszkanki Chorzemina, Agnieszki Kaczmarek lat 42. Kobieta mierzy 160…

1 min czytania

Może Ciebie zainteresować

Z kraju

Wstrząsające. Sadysta utopił osiem szczeniąt

Policjanci zatrzymali 58-letniego mieszkańca Kędzierzyna-Koźla. Mężczyzna utopił osiem szczeniąt oraz znęcał się nad psami. O sprawie funkcjonariusze dowiedzieli się dzięki…

1 min czytania
Z kraju

Pijany kierowca toyotą uderzył w forda i uciekł. Ma aż pięć sądowych dożywotnich zakazów prowadzenia

67-latek kierował Toyotą mając prawie dwa promile alkoholu i orzeczonych przez sąd pięć dożywotnich zakazów kierowania. Został zatrzymany przez mieszkańca…

2 min czytania
Z kraju

35 latek zatrzymany na gorącym uczynku.

Włodawscy policjanci w bezpośrednim pościgu zatrzymali 35-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże z włamaniem do domków letniskowych na terenie ogródków działkowych.…

2 min czytania
Z kraju

Pijany 39-latek ukradł samochód pizzerii

Słubiccy policjanci zatrzymali 39-latka, który ukradł samochód dostawcy pizzy. Mężczyzna odpowie za kradzieże z włamaniem, niestosowanie się do zakazu prowadzenia…

2 min czytania
Wielkopolska 112

© 2025 – Wielkopolska 112, Wszelkie prawa zastrzeżone | hvln.pl

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?