Reklama samochody.pl

Koszmarny wypadek na trasie Poznań-Pniewy. Zginęła jedna osoba, dwie są ciężko ranne (ZDJĘCIA)

Do śmiertelnego wypadku doszło w sobotę, 11 czerwca, po godz. 23:00 na drodze krajowej nr 92. Czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe.

Służby ratunkowe na miejsce wypadku zostały wezwane po godzinie 23:00. Na drodze miejscowości Gaj Wielki czołowo zderzyły się dwa bmw. Jednym kierował 19-letni mieszkaniec Pniew. Za kierownica drugiego bmw siedział 31-letni mieszkaniec powiatu średzkiego. W drugim bmw była również pasażerka.

Siła zderzenia samochodów była ogromna. Jedno bmw zostało rozerwane. Niestety na miejscu zmarł 19-latek. Kierujący oraz pasażerka drugiego samochodu ciężko ranni trafili do szpitala.

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 19-letni kierujący BMW zjechał na pobocze w celu uniknięcia zderzenia z innym pojazdem. Wtedy stracił panowanie nad samochodem i uderzył w jadący z naprzeciwka samochód, którym kierował 31-latek.

Policjanci szukają kierującego samochodem, który mógł przyczynić się do wypadku. Na miejscu ustalono świadków zdarzenia, policjanci wykonali też oględziny, szkic miejsca zdarzenia oraz pozostałą niezbędną dokumentację procesową.

W sprawie toczyć się będzie prokuratorskie śledztwo, którego celem jest szczegółowe ustalenie przyczyn oraz okoliczności zdarzenia.

Poprzedni artykułPacjentki nie czują się komfortowo, gdy są badane w obecności studentów. „Zmuszane są do rozbierania przed tłumem”
Następny artykułZderzenie autobusu z osobówką